Blog Neden Pixatik

PARA, İADE, GARANTİSİYazar
Cafer Ç

PARA, İADE, GARANTİSİ

Sistemimizden web sitesi satın aldınız ama düşündüğünüz gibi olmadı mı? Memnun kalmadınız mı? Bu aslında biraz zor bir ihtimal. Ama böyleyse de maddi bir kaybınız yok. 15 gün içinde sebep göstermeksizin iade talep edebilirsiniz.

Müşterilerimiz satın alacağı hizmetlerin ücretlerini, sebep göstermeksizin iade alabilir. Bunun için üye girişi yapılması ve ilgili sipariş için iade talebi oluşturulması yeterlidir. İade talebinin hizmet satın alındıktan sonra 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. 15 günü aşan hizmetlerin ücret iadesi yapılmamaktadır. Ücret iade talebi yapıldığı anda hizmet faturası kesilmiş ve müşteriye ulaştırılmış ise müşterinin iade faturası kesmesi zorunludur. Ücret iadeleri müşterinin ödeme şekli neyse aynı yöntemle iade edilecektir. Yani satın alınan hizmetin ödemesi kredi kartı ile yapıldıysa iade kredi kartına, havale / eft ile yapıldıysa iade müşterinin belirttiği hesap numarasına yapılmaktadır. Kredi kartına iadelerin kart ekstresine yansıması 3 iş gününü bulmaktadır. Havale / eft iadelerinde yapılacak iadeden havale / eft masrafları düşülmektedir. 

Genel olarak alınan standart hizmet ve diğer çoğu hizmetin iadesi mümkünken bazı hizmetlerin iadesi mümkün değildir. İadesi mümkün olmayan hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

Alan adı: Alan adı ücretinin iadesi mümkün değildir. Alan adı tescillendiği andan itibaren alan adı aktifleşir ve çok kısa süreli kullanılmış olsa bile iadesi söz konusu olmaz. 

İçerik Yerleştirme: İçerik yerleştirme, web sitenizin içeriklerinin personellerimiz tarafından web sitenize girilme işlemidir. Bu hizmet iş gücü - emek ile verilir. Takdir edersiniz ki harcanan emeğin iadesi olmaz. Girilen içeriklerin silinmesi çalışan arkadaşlarımızın emeğini geri getirmez. Bunun için de içerik yerleştirme hizmetinin de ücret iadesini gerçekleştiremiyoruz.